Een nieuwe outfit is niet compleet zonder nieuwe fiets. Specialized heeft onze ploeg voor 2022 iets prachtigs voorgeschoteld.

De SL7 werd door onze renners begroet tijdens het eerste trainingskamp in december. Het meest opvallende is de matte afwerking van de lak. Iets wat perfect matcht met de nieuwe outfit van Castelli.

De experts van Specialized hielpen onze ploeg de fietsen voor het komende seizoen voor te bereiden door de inzet van het Retül meetapparatuur. Op deze manier werden de nieuwe machines perfect op maat van de renners afgesteld. De fietsen zijn verder uitgerust met Shimano Dura Ace groupsets, krachtmeters en pedalen, Roval wielen, PRO en Roval balhoofd en sturen, Specialized zadels en banden, CeramicSpeed lagers, K-Edge chain catcher , Tacx bidonhouder en Supacaz stuurlint.

Quick-Step Alpha Vinyl sprinter Fabio Jakobsen was erg blij met zijn nieuwe machine. “Ik reed de afgelopen seizoenen al graag op de Specialized SL7, maar deze nieuwe afwerking geeft het nog een nieuwe dimensie. Specialized let gedurende het jaar altijd goed op ons. Tijdens onze stage in december keken ze goed naar de kleinste details om ons nog sneller te maken. Onze fietsen hebben een fantastische set up. Ik kan niet wachten om er op te koersen.”

Scott Jackson – hoofd van Specialized Racing – voegde daar aan toe: “Veel van de fietsen en het materiaal worden hand in hand met de renners ontwikkeld. We helpen deze renners om op hun best te presteren en zij op hun beurt helpen ons om de beste producten te ontwikkelen. Het is een bewezen methode voor ons. Een nauwe samenwerking is essentieel voor succes.”