Onze ploeg is verheugd om met Garmin en Tacx te werken het komende seizoen.

 

Quick-Step Alpha Vinyl zet de jarenlange partnership met Tacx voort. De ploeg wordt voorzien van de NEO 2T Smart indoor cycling trainer en bidonhouders. Het merk wordt nu vergezeld door Garmin, die onze renners voorziet van informatie via de Edge computers. Ook wordt er gebruik gemaakt van de Varia RTL515 rearview radar en de Index S2 Smart Scales.

“We zijn erg blij dat zoveel topwielerteams en renners kiezen voor de Garmin en Tacx producten tijdens training, koersen en elk avontuur daar tussenin”, aldus Susan Lyman, Garmin Vice-President of Global Consumer Marketing. “Van onze premium smartwatches en GPS fietscomputers tot onze populaire wielerveiligheidstools en training accessoires.”

“We zijn blij dat onze ploeg nu gebruik maakt van het volledige Garmin arsenaal. We hebben al lange tijd met Tacx gewerkt. Een sponsor die continue haar producten blijft verbeteren en altijd op zoek is naar innovaties, die past perfect bij ons. We zijn een ploeg die gedreven wordt door prestaties en data is een belangrijke factor daarin. De volledige range van Garminapparatuur gaat ons helpen om al die data te verkrijgen. De renners zijn er ook erg blij mee”, aldus Ricardo Scheidecker, Quick-Step Alpha Vinyl Technical & Development Director.

Photo credit: ©Wout Beel